Тут головне не гнатися за дешевим варіантом. Якщо лізуть у блоки без нормального обладнання, то можна отримати купу проблем по електроніці. Я б радив шукати тих, хто реально спеціалізується саме на сучасних авто і має досвід з адаптаціями та калібруванням.